Czym jest fotobudka

Nasza fotobudka to niezwykła machina sprawiająca radość, idealna atrakcja na każdą okazję. Jest bardzo łatwa w obsłudze, posiada ekran dotykowy, podgląd na żywo i wysokiej jakości lustrzankę cyfrową wykonującą wspaniałe zdjęcia. Fotobudka ZEBRA posiada także studyjną lampę błyskową z oświetleniem modelującym, więc na naszych zdjęciach każdy wygląda świetnie. Zdjęcia drukują się natychmiastowo, więc od razu cieszą Wasze oczy. Oferujemy największy wybór teł i gadżetów, aby Wasze zdjęcia były na prawdę wyjątkowe. Mamy również opcję green screen, która pozwala na wstawienie dowolnego tła!

Wybierz gadżety
Przyjmij pozę
Odbierz wydruk

Korzystanie z naszej fotobudki jest dziecinnie proste, a efekty zależą tylko od Waszej kreatywności. Wystarczy wybrać odpowiednie gadżety, przyjąć pozę i dać się ponieść fantazji! Dzięki naszej fotobudce możecie także od razu zamieszczać zrobione zdjęcia na facebooku. Po wszystkim wszystkie zdjęcia trafiają do wirtualnej, zabezpieczonej dla Was hasłem galerii na naszej stronie. Zdjęcia otrzymujecie także od nas na pendrive, niezależnie od wybranego pakietu.

Jak to działa?

To proste. Wybieracie pakiet z cennika, umawiacie z nami termin imprezy, my przyjeżdżamy, ustawiamy naszą fotobudkę a Wy rozkręcacie zabawę! Cały czas jesteśmy z Wami, służymy pomocą i czuwamy nad przebiegiem sesji zdjęciowej. Regiony, w których działamy i na których obszarze może pojawić się nasza fotobudka – Śląsk i Małopolska – to dość rozległy teren, dlatego prosimy o zamawianie naszej usługi z przynajmniej kilkudniowym wyprzedzeniem.

Dla kogo?

Fotobudka to atrakcja, która uszczęśliwi każdego, bez względu na wiek, płeć czy poglądy polityczne. Polecamy naszą fotobudkę zarówno na imprezy w lokalach, w domu jak i w plenerze. Posiadamy profesjonalny namiot, który zabezpieczy Waszą zabawę bez względu na warunki atmosferyczne. Polecamy się zarówno firmom, jak i osobom prywatnym, hotelom, domom weselnym, restauracjom, firmom eventowym, klubom i każdemu, kto chce zorganizować niezapomniane wydarzenie. Imprezy, na których idealnie sprawdzi się nasza fotobudka: wesele, komunia, festyn, event, impreza integracyjna, bankiet, konferencja, urodziny, studniówka, komers, koncert, impreza w klubie, bal, wieczór kawalerski czy panieński.

Personalizacja

Dajemy Wam całe morze możliwości pod względem dopasowania do Waszych oczekiwań. Macie możliwość personalizacji Waszych wydruków. Przed imprezą możemy ustalić Wasz indywidualny podpis lub logo, które znajdzie się na wszystkich wydrukach, np. Logo firmy, data imprezy, czy podpis np „Wesele Ani i Grzesia 1 sierpnia 2015”. W trakcie sesji możecie wybrać układ wydruku zdjęć. Natychmiastowe wydruki wyskakują z naszej maszyny w formacie 10×15. Najbardziej polecamy opcję z dwoma podwójnymi wydrukami po 4 zdjęcia, jedna część zostaje na pamiątkę, a drugą można wkleić np. do księgi gości (którą także mamy w ofercie). Każdy z pasków zawiera wtedy po 4 ujęcia.

Zamawiając fotobudkę możecie wybrać sobie również tło (wzory do wyboru w galerii), w opcji 3-godzinnej można wykorzystać aż 3 różne tła w trakcie jednej imprezy. Możemy także specjalnie dla Was zaprojektować i wykonać tło na zamówienie. Możecie wybrać się na sesję w wymarzone miejsce, np pod wieżę Eiffla, na karaibską plażę, czy też wykonać zdjęcia na tle spersonalizowanym przez Was dowolnie, z napisami i z datą, czy Waszym ulubionym zdjęciem. Oferujemy także projekt i wykonanie firmowego tła „ścianki” z logiem Waszej firmy.