Zamawiając fotobudkę ZEBRA mogą Państwo zdecydować się na jeden z pakietów godzinowych (S, M lub L) lub ustalić z nami ofertę indywidualną z cenami dostosowanymi do wybranych opcji.

Pakiet S Pakiet M Pakiet L Oferta indywidualna
Czas pracy fotobudki 1 godzina 2 godziny 3 godziny do ustalenia
Cena 500 zł 800 zł 1100 zł do ustalenia
Kolejna godzina 300 zł 300 zł 200 zł do ustalenia
Tła do wyboru
Ilość teł w trakcie imprezy 1 2 3 do ustalenia
Obecność asystenta
Gadżety
Bezpłatny dojazd w km od Tychów do 30 km do 60 km do 90 km do ustalenia
Ilość wydruków nieograniczona nieograniczona nieograniczona nieograniczona
Wybór kolorystyki zdjęć
Personalizacja wydruków
Wybór układu wydruku
Nośnik zdjęć dla Klienta pendrive pendrive pendrive pendrive
Prywatna galeria internetowa
Podesty dla dzieci

W każdej z opcji mają Państwo nieograniczoną ilość wydruków zdjęć, które zawsze otrzymują Państwo od nas na pendrive. Przed imprezą ustalamy z Państwem ilość godzin. Istnieje możliwość przedłużenia naszej pracy, gdy wspaniałej zabawy wciąż będzie mało, w atrakcyjnych cenach, w zależności od wybranego pakietu. Możemy przedłużyć naszą pracę nawet o pół godziny. Przez cały czas jesteśmy z Państwem służymy pomocą i czuwamy nad prawidłowym przebiegiem sesji zdjęciowej.

W zakładce „tła do wyboru” znajdą Państwo wzory teł fotograficznych, z których mogą Państwo wybrać te, z którymi do Państwa przyjedziemy. Zjawimy się także z całą masą zabawnych gadżetów, z których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy także podesty dla dzieci, żeby mimo niskiego wzrostu, bez nadwyrężania Waszych kręgosłupów od dźwigania,dzieci mogły zmieścić się w kadrze.

Nasz dojazd na miejsce jest bezpłatny do 90km od Tychów w zależności od wybranego pakietu.

Po zakończeniu imprezy wszystkie zdjęcia, oprócz pendrive’a, którego Państwo od nas otrzymają, znajdą się w prywatnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem.

Opcje dodatkowe

Księga gości

Księga Gości w cenie 100zł – 100 stron w twardej oprawie, z Waszymi imionami, idealna na wklejanie zdjęć i pamiątkowe wpisy Waszych gości. W cenie jest nie tylko piękna księga, ale i wszystkie niezbędne akcesoria do jej wypełnienia: kleje, nożyczki, długopisy, markery i kolorowe naklejki. My informujemy wszystkich gości w trakcie zabawy, żeby jeden z egzemplarzy wydruku umieścili w księdze razem z dedykacją, aby Państwo mogli cieszyć się tą wyjątkową pamiątką.

Fotoksiążka

Fotoksiążka w cenie 150zł – 28 stron w twardej oprawie, 180zł – 40 stron, zaprojektowana i wykonana z Waszych zdjęć

Inne

  • Personalizowane tło w cenie 300zł – wykonany na Wasze zamówienie projekt i wydruk tła, na którym będziecie pozować w trakcie pracy naszej fotobudki, dowolna grafika lub logo (ścianka reklamowa)
  • Możliwość zamówienia tematycznych gadżetów
  • Dodatkowe odbitki Waszych zdjęć na miejscu w cenie 1zł/szt.
  • Możliwość czasu pracy fotobudki po pół godziny