Cennik

cennik

      Zamawiając fotobudkę ZEBRA mogą Państwo zdecydować się na jeden z pakietów godzinowych (S, M lub L) lub ustalić z nami ofertę indywidualną z cenami dostosowanymi do wybranych opcji.

      W każdej z opcji mają Państwo nieograniczoną ilość wydruków zdjęć, które zawsze otrzymują Państwo od nas na pendrive. Przed imprezą ustalamy z Państwem ilość godzin. Istnieje możliwość przedłużenia naszej pracy, gdy wspaniałej zabawy wciąż będzie mało, w atrakcyjnych cenach, w zależności od wybranego pakietu. Możemy przedłużyć naszą pracę nawet o pół godziny. Przez cały czas jesteśmy z Państwem służymy pomocą i czuwamy nad prawidłowym przebiegiem sesji zdjęciowej.

      W zakładce "tła do wyboru" znajdą Państwo wzory teł fotograficznych, z których mogą Państwo wybrać te, z którymi do Państwa przyjedziemy. Zjawimy się także z całą masą zabawnych gadżetów, z których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy także podesty dla dzieci, żeby mimo niskiego wzrostu, bez nadwyrężania Waszych kręgosłupów od dźwigania,dzieci mogły zmieścić się w kadrze.

      Nasz dojazd na miejsce jest bezpłatny do 90km od Tychów w zależności od wybranego pakietu. 

      Po zakończeniu imprezy wszystkie zdjęcia, oprócz pendrive'a, którego Państwo od nas otrzymają, znajdą się w prywatnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem.

 

 Opcje dodatkowe: 

 

  • Księga Gości w cenie 100zł – 100 stron w twardej oprawie, z Waszymi imionami, idealna na wklejanie zdjęć i pamiątkowe wpisy Waszych gości. W cenie jest nie tylko piękna księga, ale i wszystkie niezbędne akcesoria do jej wypełnienia: kleje, nożyczki, długopisy, markery i kolorowe naklejki. My informujemy wszystkich gości w trakcie zabawy, żeby jeden z egzemplarzy wydruku umieścili w księdze razem z dedykacją, aby Państwo mogli cieszyć się tą wyjątkową pamiątką.

  

 

  • Fotoksiążka w cenie 150zł – 28 stron w twardej oprawie, 180zł – 40 stron, zaprojektowana i wykonana z Waszych zdjęć

  

 

  • Personalizowane tło w cenie 300zł – wykonany na Wasze zamówienie projekt i wydruk tła, na którym będziecie pozować w trakcie pracy naszej fotobudki, dowolna grafika lub logo (ścianka reklamowa)
  • Możliwość zamówienia tematycznych gadżetów
  • Dodatkowe odbitki Waszych zdjęć na miejscu w cenie 1zł/szt.
  • Możliwość czasu pracy fotobudki po pół godziny